Testovali jsem pro vás novinku na půjčovně

Testovali jsem pro vás novinku na pronájem

 

Již delší dobu jsme cítili a poptávka našich zákazníků potvrzovala zájem o pronájem vozu pouze pro dvě osoby, nejlépe vestavby. Rozhodli jsme se tak na letošní sezónu zařadit do vozového parku GiottiVAN 60T,

IMG_4640 2 ve velké velikosti 

obratnou dodávku do 6 m délky, na podvozku Peugeot Boxer s obsahem motoru 2,2l a výkonem 140 HP. Za cenu od 1.990, - Kč na noc může být GiottiVan  i Váš. V základní ceně pronájmu s ním můžete ujet až 300 km denně a to už vyzývá k parádnímu výletu. Je vybaven vším, co k cestování potřebujete, tak stačí vyrazit. Přesně tak jsme to udělali i my. GiottiVan testovala naše Bára, se kterou jste již možná řešili náhradní díly, veškeré příslušenství, nebo Vám odesílala objednávku z našeho e-shopu. K testování si vybrala kemp Modřín na Lipně, kde v době její návštěvy probíhal závod MTB kol Blinduro500+.

 

GiottiVan na Lipně

 

            Z Prahy jsme vyráželi až v pozdním odpoledni, tak jsme si s GiottiVanem užili veškerou dopravní špičku 😊.
Jako žena upřednostňuji malá obratná auta, se kterými nemám strach parkovat a projíždět úzkými uličkami. To Van splňuje dokonale, proto se s ním nemusí bát vyrazit kdokoli. GiottiVan je ideální na cestování pro dvě osoby, případně pro rodiny s jedním menším dítětem. Tolik osob se pohodlně vyspí, na jízdu je Van pro 4.

Jak už zaznělo, vyrazili jsme na Lipno a ubytovaní jsme byli v kempu Modřín. Druhá řada od vody nám naprosto stačila a jelikož jsme test prováděli na úplném začátku sezóny, nikdo nám nepřekážel ve výhledu na Lipno a my si mohli užívat klidu a soukromí.


IMG_4579 ve velké velikosti

 

Soukromí je v GiottiVanu řešeno vestavnými roletami ve všech oknech. Roleta předního okna se vytahuje po celé ploše a samotnou mě překvapilo, jak snadno to jde, beze strachu o roztržení nebo vytržení. Rolety bočních oken se zachytávají o horní okraj rámu dveří a je potřeba dávat pozor, aby při otevírání dveří byla roleta zatažena a nedošlo k poškození.

 

     IMG_4653 2 ve velké velikosti    IMG_4655 2 ve velké velikosti

 

Otočná přední sedadla razantně rozšíří společný prostor a díky rozložitelnému stolu se pohodlně nají 3-4 lidé. My jsme si místo u stolu užívali pouze při společných snídaních, kdy jsme si na dvou plotýnce, kterou je kuchyň vybavena, uvařili čaj a kávu v Moka konvičce, kterou s sebou na kempování vozím vždy.

     IMG_4573 2 ve velké velikosti    IMG_4570 2 ve velké velikosti

 

GiottiVan disponuje oproti jiným dodávkám celkem prostornou koupelnou s netradičně řešeným sprchovým koutem spojeným s šatní skříní, která se při sprchování překlápí na spací lůžko. Umožňuje to tak mít koupelnu oddělenou od toalety a neztratit tím potřebný úložný prostor.

    IMG_4644 2 ve velké velikosti    IMG_4737 2

 

Největší kouzlo GiottiVanu  ale vidím v zadních dveřích dodávky, které si můžete otevřít dokořán a lenošit. To v klasické nástavbě nenajdete. Zadní lůžko o rozměrech 1920 x 1320 mm je absolutně dostačující i dvěma dospělým osobám, nepohodlí pocítí možná jen páni s výškou nad 1,90 m.

Moje cestování se většinou řídí pravidly, co zapomeneš nepotřebuješ a míň je víc, proto jsme některé skříňky ani nedokázali zaplnit. Velký úložný prostor garáže, kde jsme měli složené přídavné lůžko, kempingový nábytek, vše potřebné vybavení do kempu a cyklistické vybavení, nám posloužil maximálně.

 IMG_4638 2 ve velké velikosti

 

            Náš výlet byl cyklistický. Třeba ten váš bude taky a třeba budete taky kempovat na Lipně. Proto Vám sepíšu naše dva výlety na kolech, které zvládl i můj syn, kterému je 6 let a na kole jezdí druhou sezónu.

 

Na kole do Vyššího Brodu podél Vltavy

           

mapycz-qrPatnácti kilometrovou trasu s takřka žádným převýšením zvládnou i děti, které mají základy techniky jízdy v terénu. Terénem v tomto případě myslím lesní cesty s minimem kamení, které se tam objeví jen občas . Matěje jeden pád neminul, ale nebylo to nic, co by nespravila čokoládová sušenka a krátká pauza. Kdo totiž nepadá, jezdí pod své možnosti 😊Trasa vede převážně lesem po proudu Vltavy, a proto je to příjemná cesta právě pro děti, neutavíte je. Náš cíl byl kousek nad Vyšším Brodem v lese, kde byla občerstvovací stanice a dojezd jedné z RZ závodu. Cestu zpět z Vyššího Brodu do Lipna jsem zvolila vlakem, aby byl den zakončen ještě dalším zážitkem.

 

    IMG_4584 ve velké velikosti    IMG_4592 2

 

Zábavné odpoledne plné atrakcí


      
Druhý den jsme volili atrakce, které nabízí přímo Lipno, avšak kola jsme v kempu nenechali a vyrazili jsme na nich ještě před obědem na bobovou dráhu. Lipno nabízí bobovky dvě. My jsme si vybrali pro nás tu bezpečnější variantu, dráhu Family. Poté jsme se nechali vyvézt lanovkou na vrchol Kramolín a Matěj si sjel svůj první trail, který je naprosto parádní právě pro začínající cyklisty, ale zábavu si užijí i ti zkušenější. 

   

                                                  Vaše Bára z Blue rentu

Objekt ve velké velikosti

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz