5 základních tipů, jak vytvořit pohodlný a funkční venkovní prostor před obytným vozem.

V jednom z předchozích článků jste se dozvěděli jak správně zabezpečit markýzu před jejím poničením. V dnešním článku vám přiblížíme pár tipů, čím si vybavit prostor před obytným autem a zajistit si tak ještě vyšší komfort na dovolené.

1. Pohodlný nábytek

Investujte do pohodlného skládacího nábytku, jako jsou lehátka, židle a stůl. Nábytek by měl být lehký, snadno skladovatelný a odolný vůči povětrnostním vlivům, aby vám poskytl maximální pohodlí při relaxaci venku.

Brunner

Kempingová židle Brunner Skye černá

Defa

Bambusový skládací stůl 6stranný

2. Venkovní koberec

Přidejte venkovní koberec nebo rohož, který zpříjemní pobyt a sníží množství nečistot vnášených do karavanu. Vyberte koberec, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a snadno se udržuje. To pomůže zajistit čistotu a pohodlí. Velikost koberce vybírejte dle délky markýzy a také dle výsuvu plátna.

Friedola

Koberec Aero-Tex zelený

Isabella

Koberec Isabella tmavě šedý

3. Přenosný gril 

Pořiďte si kvalitní přenosný gril, který vám umožní připravovat chutná jídla přímo před karavanem. Grilování je skvělý způsob, jak si užít venkovní prostor a trávit čas s rodinou a přáteli. Vyberte gril, který je snadno přenosný a odolný vůči povětrnostním vlivům.

Ooni Koda 12

Plynová pec na pizzu Ooni Koda 12

Ooni Koda 12

Party Grill Campingaz 400R

4. Venkovní kuchyň

Pokud rádi vaříte venku, zvažte investici do venkovní kuchyně. Tento prostor může zahrnovat pracovní plochu s prostorem na venkovní vařič a úložné prostory pro nádobí a suroviny. Venkovní kuchyň vám umožní připravovat kompletní jídla na čerstvém vzduchu, což zlepší váš kempovací zážitek.

Brunner

Kuchyňská skříňka Brunner Mercury

5. Úložné boxy

Úložné boxy jsou praktické pro uskladnění nářadí, hraček, sportovního vybavení a dalších potřeb. Vyberte boxy, které jsou odolné vůči vodě a prachu, aby vaše věci zůstaly čisté a suché. Nástěnný organizér Thule můžete zavěsit na dveře garáže vašeho obytného vozu a mít tak vše potřebné po ruce. 

Brunner

Nástěnný organizér Thule

Bonusový tip

A pokud si chcete užít dovolenou naplno, strávit více času venkovními aktivitami a nestarat se o vaření, doporučujeme vyzkoušet hotová jídla od Expres Menu. Jídla jsou připravována podle tradičních receptů a díky modernímu způsobu balení si zachovávají svoji čerstvost a chuť.

Expres Menu

Dvouporcová gulášová polévka

Těchto pět základních tipů vám pomůže vytvořit pohodlný a funkční venkovní prostor před karavanem. Díky nim budete moci plně využít svůj čas strávený venku, ať už relaxujete, vaříte, nebo se bavíte s rodinou a přáteli.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz