Novinky pro Vás

NANOAB EXTREME FRESH 500ML

Neutralizátor pachu do WC s okamžitým efektem a postupným rozkladem obsahu WC

NanoAB Extreme Fresh obsahuje druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který je používán jako aktivní rozkladný prostředek do septiků a nádrží toalet. Zároveň dokáže odstranit přítomný pach tak, že rozloží jeho molekuly a zabrání tak jejich dalšímu šíření do okolního prostoru. Po rozložení molekul pachu nastupuje příjemná stabilní vůně, která navozuje pocit čistého prostředí, s vynikajícím dlouhodobým účinkem. Neobsahuje alkohol, chlor, aldehydy, fenoly, toxické látky a není dráždivý. Nepoškozuje silikonové části. NanoAB Extreme Fresh je nehořlavý, nekorozivní přípravek. Přípravek NanoAB Extreme Fresh rozkládá exkrementy a okamžitě odstraňuje zápach. Použití: NanoAB Extreme Fresh je určený pro likvidaci exkrementů, neutralizaci jejich pachů a osvěžení okolního prostředí. Používá se do nádrží toalet v obytných vozech a do septiků. 

NANOAB EXTREME PURE 250ML

Bezchlórová chemie odstraňující bakterie, viry a plísně

NanoAB Extreme Pure obsahuje druh nově vyvinutého víceúčelového kationtového polymeru, který je určen ke kompletnímu ošetření vodních zdrojů. Přípravek je naprosto šetrný k životnímu prostředí. Jedná se o vysoce efektivní baktericid, virucid, fungicid. Neobsahuje alkohol, chlor, aldehydy, fenoly, toxické látky. Základním principem úspěchu tohoto přípravku je to, že cíleně upravuje složení vody a tím ošetřuje i vnitřek rozvodů vody. Po odtečení do odpadní nádrže nebo při spláchnutí do nádrže na fekálie, působí i tam, případně pomáhá v činnosti dalším prostředkům pro likvidaci. Nepoškozuje silikonové části rozvodů vody. Úspěšně je používán ve zdravotnictví, v textilním a potravinářském průmyslu, v oblasti úpravy a hygienického zabezpečení vod. NanoAB Extreme Pure je nehořlavý, nekorozivní přípravek, nahrazující běžné dezinfekční produkty na bázi chloru. NanoAB Extreme Pure vaši vodu udrží až 10 dnů bez kontaminace bakteriemi, viry a plísněmi v závislosti na okolním prostředí. 

AQUA RINSE SPRAY 500ML

Pro správný provoz chemické toalety je bezpodmínečně nutné používat rozkladovou chemii do spodní (odpadní)nádrže. Zároveň se velmi doporučuje přidávat tzv. růžovou chemii (Agua Kem Rinse) do horní nádrže na vodu určenou ke splachování. Vaše WC tak bude i při častém používání komfortní, bude se snadno vylévat a nebude zapáchat.

Desinfekční sprej na bázi Aqua Rinse Plus pro chemické WC s centrální nádrží. 
Zajišťuje efektivní oplach, svěží vůni
Poskytuje ochranu před usazeninami
Bonus: čistí a maže těsnění, šetří vodu, redukuje fleky
Vhodný též s kombinací čištění Thetford Toilet Bow